Co je nového!

>>> Truhlářské kurzy <<<

25.10.2017: Připravili jsme pro Vás nové termíny oblíbených truhlářských kurzů vhodných jak pro úplné začátečníky tak i pokročilé zájemce o práci se dřevem. Čeká na Vás kompletně vybavená truhlářská dílna připravená pro výuku a tvorbu Vašich vlastních projektů, včetně dvou lektorů kteří jsou neustále k ruce.

>>> E-shop <<<

18.2.2106: Spustili jsme pro Vás nový e-shop se spojovacím materiálem, brusivem, nářadím a spoustou dalších věcí potřebných pro práci se dřevem.

Vítejte na našich stránkách Truhlarime.cz

Chtěli bychom vám tu přiblížit truhlářské postupy, nářadí a vše ostatní spojené s prací se dřevem.

Provozujeme malou truhlářskou zakázkovou výrobu, pracujeme převážně s masivem, často na různých atypických zakázkách i ručně. Jelikož jsme zjistili, že na českém internetu toho moc není, založili jsme tyto stránky, na kterých bychom chtěli prezentovat něco z truhlařiny, co by zajímalo začínající, ale i pokročilé zájemce o toto řemeslo.

Budeme rádi za jakékoliv připomínky, vaše podněty pro články a prezentace, případně i za komunikaci s vámi. Alespoň budeme vědět co vás zajímá a jakým směrem máme stránky vést. Spousta věcí nám již přijde automatická a tak přesně nevíme co by vás nejvíce zajímalo.

Pořádáme truhlářské kurzy

Fotografie z našich truhlářských kurzů v Počátkách naleznete v sekci "truhlářské kurzy". Naleznete zde i informace o následujících plánovaných kurzech, které jsou tu právě pro Vás.

Truhlaříme - poster kurzy